Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pár vtipů(no...pár sice ne no...,ale sou good!)

O BLONDÝNKÁCH:

Ptá se jedna blondýnka druhé: "Tak co, udělala jsi ten řidičák?" - "Ne, vyrazili mně od zkoušky." - "A proč?" - "Jela jsem ke kruhovému objezdu, tam byla cedule 30, tak jsem to 30x objela a přesto mně vyhodili!" - "A nespletla jsi se při tom počítání?"

Trpaslík chce nastoupit do autobusu, když vtom jej předběhne blondýnka. "Kam se cpeš ty drzá bruneto?" - "Já jsem blondýnka." - "Ale já to odsud vidím jinak!"

Jak se zbavíte blondýnky? Vezmete ji na rozhlednu a řeknete jí, aby skočila pro pivo!

Potkají se dvě blondýnky a jedna říká druhé: Když uhádneš, kolik mám laků na nehty, tak ti oba dva dám." - "Tak jo. Pět?"

O PEPÍKOVI:

"Tak co, Pepíčku, kde jsi byl o prázdninách?" - "S maminkou a jejím novým přítelem u moře." - "A jak ses měl s novým otcem?" - "Výborně, vždycky ráno mě odvezl daleko od břehu a já jsem plaval zpátky." - "To jsi zvládnul?" - "V pohodě, akorát mi dělalo problém dostat se z toho zavázaného pytle!"

Přiběhne Pepíček domů: "Potřebuji honem stovku, někdo ve třídě rozbil okno - ale neudělal jsem to schválně!"

Ve škole se ptá paní učitelka dětí: "Kampak pojedete o prázdninách?" Přihlásí se Anička a povídá: "My doma mluvíme anglicky, tak pojedeme do Ameriky!" Přihlásí se Honzík a povídá: "My mluvíme doma německy, tak pojedeme do Německa!" Přihlásí se Pepíček a povídá: "My mluvíme doma sprostě, tak pojedeme do prdele!"

První třída byla na exkurzi na policejní stanici. Policajti jim všechno ukázali. Pepíček uviděl na stěně obrázky. "Co to je?" - "No to jsou fotografie zločinců, které všude hledáme." - "Hm, a proč jste si je tady hned nenechali, když jste je fotografovali?"

Pepíček přijde do lékárny a ptá se: "Máte prezervativy?" - "Za prvé - prezervativy nejsou pro děti a za druhé, ať si sem zajde tatínek sám a vybere si podle velikosti." - "Tak zaprvé: Prezervativy nejsou pro ale proti dětem a za druhé - tatínkovi nebudu nic říkat, protože mně sem poslala maminka, jelikož jede do lázní a ještě neví, jaké tam budou rozměry!"

"Franta tě dneska ve škole chválil, jaký jsi chytrý člověk." - "Výborně, to ho pozvi k nám." - "Raději ne, chtěl bych, aby si to myslel i nadále!"

O TCHYNI:

Dva důchodci u dveří: "Dobrý den, pane, vybíráme na domov důchodců a rádi bychom se vás zeptali, jestli byste nám něco nedal?" - "Ale s radostí, pánové, moji tchýni!"

"Koupil jsem ženě kuchařku, ale nechce podle ní vařit nebo neumí číst." - "Já jsem na tom stejně - koupil jsem tchyni kufr!"

"Jak to že jsi nebyl na pohřbu své tchyně?" - "Protože mi pro samou práci nezbývá na zábavu čas!"

Do kupé v rychlíku vrazí v krajním rozčílení pán. "Prosím vás," naléhavě se obrací na cestující, "pojďte někdo ihned ke mně vedle, má tchyně chce skočit z okna, pojďte a pomozte mi!" - "A jak vám mám pomoci?" - "Za nic na světě nemůžu to pitomé okno otevřít!"

"Moje tchyně k nám přijela jen jednou po svatbě." - "To máš štěstí." - "Nemám, ona ještě neodjela!"

"Šéfe, potřebuji na zítřek volno, jdu tchýni na pohřeb." - "Dobře, běžte a dobře se bavte, ani nevíte jak rád bych s vámi měnil!"

"Obžalovaný, můžete nám říci, proč jste vyhodil svou tchyni z okna na ulici?" - "Víte, pane soudce...." - "To jste si neuvědomil, že byste mohl zranit chodce?"

O ZVÍŘÁTKÁCH:

Potkají se dva ježkové. Jeden má obvázanou packu. "Co se ti stalo?", ptá se jeden. "Ale, zapomněl jsem a podrbal jsem si záda!"

Vrací se opičák k tlupě: "Pánové, já vám řeknu, měl jsem rande s žirafou!" - "To mohlo být dobré, ale proč jsi tak unavený?" - "Víte, co to je? Pořád - polib mě, strč mi ho tam, polib mě, strč mi ho tam..."

Běží zajíc lesem a najednou spadne do jámy. Řekne si: "Klidně počkám, on mně někdo vytáhne." Za chvíli spadne do díry liška a říká si: "Jíst mám co, tak klidně počkám, až mně někdo vytáhne." Za další chvíli spadne do díry vlk: "Jíst mám co, pomilovat mám co, tak klidně počkám, až mně někdo vytáhne." Nakonec spadne do díry medvěd: "Jíst mám co, pomilovat mám co a ještě někdo dostane přes hubu!"

Mravenec vaří slonovi oběd, ten se nemůže dočkat a netrpělivě přešlapuje v kuchyni, až se mravenec rozčilí: "Oběd ještě není hotový, tak běž ven a nepleť se mi pod nohy!"

Na větvi visí dva lenochodi. První den nic, druhý den nic, třetí to samé. Čtvrtý den pootočí jeden hlavou a druhý to komentuje: "Ty seš nějaký nervózní!"

Přijde takhle malá želvička ke stromu, povzdychne si a začne se na něj drápat. Leze, leze, až se vydrápe do koruny, tam roztáhne tlapičky a skočí. Rozplácne se dole na zemi... Po chvíli se probere, oklepe se, znovu se došourá ke stromu, povzdychne si a drápe se zpátky nahoru. Když je v koruně, zase roztáhne tlapičky a prásk ho na zem. A tak pořád do kolečka... Na vedlejším stromě na to koukaj dva ptáci a jeden z nich se poškrábe na hlavě: "Ty, hele, neměli bysme jí říct, že je adoptovaná?"

A TO JE VŠE ZNÁM JICH JĚŠTĚ VÍC ALE UŽ MNĚ TO NEBAVÍ VYPISOVAT!!!TAKŽE ZATIM KONČIM:))

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Super

(Nikola, 1. 2. 2007 17:18)

hihihaha to je prča že jo ????Super Ftípky !!!!jo jo !!!!!!!

good

(freedom, 14. 9. 2006 19:01)

lolololololololsranda sranda sranda (!.!)


Vtípy

(Admin-Disko, 16. 6. 2006 13:51)

páni toho je doufám že si je přečtete a zasmějete se...